آموزش خرید و راه اندازی ساکس وی پی ان ویژه تلگرام

آموزش خرید و راه اندازی ساکس وی پی ان ویژه تلگرام

یکی از راه های ایجاد شفاف سازی در اینترنت استفاده از پروکسی Socks هست و یکی از متداول ترین انواع پروکسی ساکس هست.

در ساکس 5 یه سری قابلیت ها از جمله احراز هویت اضافه شده که این پروکسی پر استفاده رو تجاری سازی کرده و هم اکنون میتونید با خرید ساکس در parsvpn.net از مزایای بی حد و مرز این پروکسی از قبیل عبور از فیلترینگ بالاخص دورزدن فیلتر تلگرام با پروکسی بهره ببرید. برای دور زدن فیلتر ، میتونید فیلتر شکن های منحصر به فرد ParsVPN.net رو خرید کنید یا انواع VPN خرید کنید. وی پی ان های پارس وی پی ان همگی قابلیت فعال سازی تلگرام را دارا هستند

در ایران پروکسی ساکس فیلتر شده اما پارس وی پی ان توانسته با روش انحصاری خود نوع جدیدی از ساکس رو ارائه بده که قابلیت عبوذ از فیلترینگ و فعال سازی تلگرام رو داشته باشه. برای راه اندازی ساکس خرید شده از parsvpn مراحل زیر رو دنبال کنید.

البتدا منوی تلگرام رو فعال کنید و روی گزینه Settings کلیک کنید.

سپس در منوی باز شده ، بر روی Data And Storage کلیک کنید

حالا در انتهای صفحه بر روی Proxy کلیک کنید

حالا در این صفحه Proxy رو روشن کنید . اطلاعات اکانت ساکس خرید شده در سایت parsvpn اجمله سرور و یوزر و پسورد ساکسو وارد کنید و پورت رو مطابق چیزی که حین خرید ساکس دریافت کردین وارد کنید. همچنین میتونید با استفاده از ساکس خریداری شده ، قابلیت تماس تلفنی تلگرامو فعال کنید.

در صورت وجود هرگونه سوال پیرامون خرید ساکس یا ساکس تلگرام میتونید در بخش تماس با ParsVPN تماس بگرید یا از پارس وی پی ان خرید کنید.